Магазин Footballstyle.com.ua – тільки оригінальна продукція для футболу!

Сучасний футбол – твердий, динамічний, максимально контактний спорт, не знаючий компромісів. Тому важливо підібрати якісні бутси, форму, щитки й інше екіпірування, убезпечивши себе від травм при зіткненнях і забезпечивши комфорт під час гри.

Футбольний магазин Footballstyle – це сучасний торговельний майданчик. Ми прагнемо створити комфортні умови співробітництва для кожного клієнта й надати нашим покупцям великий вибір товарів для футболу від кращих світових брендів.

Асортименти інтернет-магазину FootballStyle

Підбираючи собі екіпірування, і професійні футболісти, і аматори, розраховують не тільки на безпеку й комфорт, але й на те, що куплений товар прослужить не один сезон. Властиво, наш інтернет-магазин намагається виправдовувати довіра клієнтів, пропонуючи на майданчику футбольні товари, які відповідають європейським і світовим стандартам якості.

У магазині FootballStyle ви знайдете:

  • величезний вибір брендових комплектів футбольної форми;
  • висококласні бутси й стоноги для тренувань і максимально комфортних матчів;
  • великий каталог м'ячів для футболу з ідеальною конструкцією й гарними аеродинамічними властивостями;
  • гетри в широкому розмірному діапазоні й з відмінним дизайном;
  • окремою категорією представлене взуття для футзалу – моделі сконструйовані з урахуванням усіх нюансів гри в міні-футбол.

Вигідні пропозиції на продукцію високої якості!

Футбольний інтернет-магазин Футболстайл займається поставкою фірмового одягу й аксесуарів для футболістів уже багато років. За цей час ми сформували основні принципи нашої роботи: зручний сервіс, вигідні ціни, тільки оригінальний брендовий товар. Ми працюємо в Києву, а також робимо доставку замовлень в інші міста України зручною поштовою компанією.

Заграйте на професійному рівні разом з інтернет-магазином Footballstyle!

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%