Футбольні сороконіжки Joma

Дивна назва комахи одержало універсальне футбольне взуття, яке призначає для спортсменів з розрахунками на різні позиції футболіста. Верх бутс, а підошва обладнана більшою кількістю дрібних шипів для стійкості й надійної зчіпки футболіста.

Серед різних моделей привертають увагу сороконіжки Joma. Вибирати взуття коштує ретельно, адже вона прямо впливає на вміння спортсмена, якщо бажаєте вибрати оптимальний варіант із гарною комбінацією ціни і якості, зверніть увагу на цей бренд.

Особливості моделей

Сороконіжки Джома – ця якість і надійність:

  • вони легені ваги й зручна;
  • надійна фіксація забезпечує правильну позицію ніг під час гри;
  • гарантують комфорт, що так само досягається за рахунок наявності вентиляційних вставок, які не дають волозі затриматися усередині взуття;
  • багатошипова підошва розрахована на кілька поверхонь від натурального трав'янистого газону до вулиці або спортивного залу, забезпечує гарну зчіпку підошви з поверхнями футбольного поля;
  • застосування якісних матеріалів;
  • завдяки специфічній комбінації різних матеріалів, футболіст зможе краще контролювати м'яч.

Покупка багатошиповиків Joma

Купити сороконіжки Joma в Україні просто, якщо відвідати онлайн магазин FootballStyle. Компетентні менеджери при необхідності зорієнтують в особливостях моделей, є можливість повернення товару.

Ваше замовлення буде доставлено в найкоротший час. Можете вибирати будь-який сучасний зручний спосіб оплати й будь-яке місце доставки. Неважливо з Києва ви, Львова, Харкова, а може невеликого містечка, оригінальні копочки можуть підвищувати ваш професійний ріст.

Правильно підібрані сороконіжки дозволять досягти гарних результатів.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%