Шипи для бутс

 Шипи для футбольного взуття від Nike: надійність і максимальний комфорт для будь-якого футболіста

Футбольне спорядження – це завжди відповідальний вибір, тому що від його якості залежить комфорт і безпека при грі в професійних лігах. Але навіть і в дитячих, юнацьких, напівпрофесійних чемпіонатах розжарення боротьби буває таким, що не уступає по страсті навіть знаменитому ель-класико. Тому кожний футболіст повинен забезпечити себе екіпіруванням найвищої якості. Саме такі висококласні речі від популярних брендових виробників пропонує наш інтернет-магазин. Одні зі спеціальних пропозицій нашого різноманітного асортиментів є шипи для бутс Nike – чудова можливість обладнати своє взуття надійними й безпечними шипами для гри на полях будь-якої складності.

Шипи на футбольні бутси Найк: основне особливості й характеристики

При бігу на футбольному полі головним показником комфортності й безпеки є якість бутс, а зокрема – обладнаних на них шипів. Саме розташування, конструкція й надійність їх кріплення дозволяють говорити й комфортності й надійності проведення футбольних матчів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете найширший асортименти шипових наборів і купити шипи для бутс у широкій модельній різноманітності. Основні особливості пропонується асортиментів полягають у наступних позиціях:

  • моделі пропонуються в спеціальних компактних колбочках, які можна легко покласти в сумку під час тренувальних зборів, під час ігор і т.д.;
  • усе пропонуються набори припускають наявність восьми штук розміром 13 міліметрів, а також додаткових 15-міліметрових моделей для більш комфортного розташування їх по поверхні взуття;
  • усі комплекти поставляються в наборі з додатковим ключем: подвійний ключ для обох розмірних видів шипів допоможе ідеально їх викручувати й прикручувати.

У місті Київ ви можете безпосередньо замовити необхідний комплект пропонуються моделей для футбольних бутс від компанії Nike. Україна – країна роботи нашого інтернет-магазину й ми пропонуємо пропонує вигідні умови співробітництва, доставки й оплати товарів. 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%