Сороконіжки Nike

Сороконіжки Найк

Щоб показувати відмінні результати під час тренувань і гри, спортсменам обов'язково потрібна якісне взуття. У ній не утомлюються ноги, заняття приносять тільки задоволення. Футболістам обов'язково потрібно опікуватися про здоров'я своїх ніг: це стосується як ступень, так і колінних суглобів. Саме тому здобувати потрібно такі бутси, у яких навантаження рівномірно розподіляється.

Для того, щоб ефективно тренуватися або відіграти на твердій поверхні на відкритому просторі, варто купити сороконіжки Найк. відмітною рисою такого взуття є особлива підошва: на ній розташована безліч дрібних шипів.

Перевага стоніг Найк

Футбольні сороконіжки від світового бренда, що спеціалізується на виробництві спортивного екіпірування, відрізняються високою якістю. Тренери й медики не рекомендують заощаджувати на взутті: у ній заняття будуть менш ефективними.

Сороконіжки влаштовані таким чином, що вони дозволяють максимально рівномірно розподіляти навантаження на стопи й коліна. Завдяки такій особливості можна витримувати будь-які по тривалості тренування й виснажливі матчі без відчуття дискомфорту в ступнях.

Найк – один з провідних брендів, замовляти взуття від якого рекомендують дуже багато тренерів. Ця фірма протягом довгих років займається виробництвом футбольного взуття, виділяється на ринку рядом переваг.

 1. Використання інноваційних матеріалів

Для того, щоб зробити вартість своєї продукції більш доступної, Найк розробляють новітні синтетичні матеріали. За своєю ціною вони уступають телячій шкірі, але по своїх властивостях навіть перевершує. Новітнє покриття відрізняється еластичністю, міцністю, здатністю підбудовуватися під анатомічні особливості стопи.

 1. Стабільно висока якість

Покупка сороконіжок від Найк завжди доводить футболістові, що відповідальний підхід до вибору взуття дозволяє почувати себе добре навіть під час відповідального матчу або виснажливою тренування. Устілка з можливістю амортизації значно знижує навантаження на п'яту, розподіляючи її повноцінно по всій нозі.

 1. Гарне зчеплення з поверхнею

Гра на вулиці обов'язково припускає тверду поверхню із травою. Для того, щоб зчеплення було гарним, на підошві розміщається безліч дрібних шипів із твердого матеріалу. Підошва влаштована таким чином, що ноги не сковзають і надійно стоять на землі. Завдяки цьому значно вдається знизити ймовірність розтягань і ризик небезпечних падінь.

 1. Міцність

Для того, щоб взуття непохитно переносило удари м'яча, Найк створив унікальний матеріал. Він дозволяє сороконіжкам виглядати презентабельно дуже довгі роки, а також і надійно захищати ногу гравця під час гри.

 1. Широкий вибір

Лінійка спортивного взуття для футболу у фірми Найк представлена завжди дуже широко. У наявності в нашому інтернет-магазині завжди є багато варіантів стоніг як для дітей, так і для дорослих. Вибрати й замовити можна ту пару, яка буде повністю вам підходити.

Як вибрати Найківські сороконіжки

Оригінальні сороконіжки від всесвітньо відомого бренда Найк підійдуть для гри в умовах на вулиці: наприклад, на штучному газоні. Довідатися їх можна в першу чергу по маркуванню - TF (розшифровується як Turf Ground). Саме це позначення й означає, що взуття підходить для твердих поверхонь.

Щоб вибрати якісне взуття для занять спортом, необхідно враховувати ряд важливих характеристик.

 1. Підошва

Основною відмінністю підошви сороконіжок від класичних бутс є матеріал. У першому випадку найчастіше вибирається якісна зносостійка гума, на якій і розміщається велика кількість шипів – у середньому від 20 штук.

Шипи можуть різнитися за формою: зустрічаються круглі, овальні, багатокутні варіанти. Вони становлять рельєф підошви в цілому.

Основною характеристикою якісної підошви є створення максимального зчеплення з поверхнею. Сороконіжки створюються таким чином, щоб вони не сковзали на траві й оберігали гравців від травм і розтягань.

 1. Анатомічні характеристики стопи футболіста

Найважливішою характеристикою спортивного взуття будь-якого типу є її сумісність безпосередньо зі ступень гравця. Устілка обов'язково повинна добре підходити по розміру, у жодному разі не бути менше, чим потрібно.

Тренери й медики наполягають на тому, що устілка повинна бути хоча б на півсантиметра довше стандартного розміру стопи. Зв'язане це з тим, що під час перегони нога розпухає.

 1. Матеріал по типу ноги

Для того, щоб сороконіжки були підібрані правильно, варто враховувати два моменти.

 • Власникам широкої стопи рекомендується замовляти моделі, виконані з натуральних матеріалів. Вони добре розтягуються й ухвалюють форму стопи, не заподіюючи дискомфорт надалі.
 • У продажі в нас є пари й для вузької стопи. Вони виконані із синтетичних матеріалів, які не розширюються під час носки. Завдяки цій особливості вони завжди будуть добре сидіти на нозі, не стануть більшими й незручними.
 1. Висота сороконіжок

У продажі є моделі як нижче щиколоток, так і на її рівні. Вибір у цілому залежить тільки від ваших переваг: вони по своїх інших характеристиках практично не відрізняються. У нас ви можете купити сороконіжки Nike будь-якому різновиду по найпривабливіших цінах.

Якісне спортивне екіпірування дозволить вам показувати кращі результати під час тренувань і відповідальних матчів.

Чому їх варто купити саме в нас?

У нашому інтернет-магазині «Футболстайл» вас чекає різноманітний асортименти футбольних оригінальних сороконіжок від всесвітньо відомого виробника. Ми пропонуємо швидку доставку не тільки по Києву, але й по всіх регіонах України.

Серед представленого різноманітності товарів ви завжди зможете знайти ту модель, яка буде дозволяти вам досягати небувалих висот. З Найк ви будете почувати себе впевнено на поле.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%