Сороконіжки

Сороконіжки для тренувань: універсальне взуття для справжніх спортсменів

Іноді дуже важко підібрати тренувальне взуття для футболу. Найчастіше це закінчується придбанням декількох пар, кожна з яких призначена для певного типу покриття. Ще зовсім недавно універсальних тренувальних взуттєвих атрибутів просто не існувало. Однак такі світові виробники футбольного екіпірування як Nike, Adidas, Joma і багато інші розробили ідеальний варіант для кожного футболіста. Футбольні сороконіжки – це виняткової якості взуття для футболу, яка універсально підходить для будь-якого типу покриття.

Тренувальні сороконіжки: асортименти фірмових атрибутів і їх характеристики

Особливістю таких моделей є, насамперед, конструкція підошви. У даному виді футбольного екіпірування підошва унизана безліччю дрібних шипів, від чого й пішла інша назва стоніг – багатошипування. Це дає ідеальне зчеплення з кожної футбольною поверхнею, з газонами не ідеальної якості. Взуття також можна використовувати й під час тренувань у спортивних залах.

Основні особливості багатошипування можна представити в наступних позиціях:

  • універсалізм – от головна властивість даного типу взуттєвого атрибута, який припускає використання стоніг на будь-якому типі покриття;
  • безліч шипів на підошві визначає виняткові властивості зчеплення ноги з футбольним полем або іншою тренувальною поверхнею;
  • підбирати даний атрибут випливає з урахуванням те позиції, де відіграє той або інший футболіст: різне розташування шипів робиться розроблювачами для захисників, воротарів, нападників.
Наш інтернет-магазин пропонує купити стоноги в Україні по самих вигідних пропозиціях сезону. Тим більше що навіть столиця – Київ не може похвастатися ідеальним станом полів. Тому таке універсальне взуття буде особливо актуальне для українських спортсменів, особливо – на полях у Києву. Замовити товар можна прямо на нашому сайті за допомогою цілодобової системи електронних замовлень. 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%