Футбольні гетри

Футбольні гетри

Гетри для футболістів – це не просто ще одне непотрібне доповнення, це необхідний атрибут їх екіпірування, який є обов'язковим. Вони виконують ряд корисних функцій і сприяють підтримці гравця у формі протягом усієї гри. Footballstyle.com.ua пропонує великий вибір різноманітних моделей даних елементів форми.
 

Те, що вибирає Україна

У нашій країні, як, в іншому, і в усьому футбольному світі, до добору гетр підходять із особливою педантичністю. Адже саме від правильного вибору залежить їхня функціональність.
 

Насправді, багато футболістів не знають усіх переваг і здатностей цих атрибутів. А вони дуже вагомі:

·         гетри одягаються, щоб зафіксувати й удержати щитки в незмінному положенні;

·         підтримують необхідний температурний режим у м'язах ніг;

·         сприяють захисту м'язів від спазмів і травм;

·         завдяки ним м'язи постійно перебувають у тонусі;

·         надягаючи гетри футбольні на кожну гру або тренування, Ви забезпечите більш швидке відновлення після фізичних навантажень.

 

Переваги, які Ви одержите, ще раз підтверджують, що купити футбольні гетри коштує кожному, хто зацікавлений у цій грі.

 

Купуємо якість

Для тих, хто часто професійно займається футболом або просто часто відіграє  найкраще придивитися до гетрам з «дихаючих» тканин із численними пристосуваннями, які допоможуть почувати себе більш комфортно. Натуральні матеріали, еластичні вставки, прогумована облямівка – усе це сприяє захисту від мозоль, постійного неприємного тертя й зменшує навантаження на м'язи ніг.
 

Футбольні гетри у нашому онлайн-магазині представлені від таких брендів як:

·         Joma;

·         Adidas;

·         Nike;

·         More Mile.

 

Якість товарів цих брендів неодноразово оцінене й підтверджене численними покупцями. З інтернет-магазином Footballstyle, Ви одержите можливість замовити їх по доступній вартості.

 

На своєчасне одержання замовлення може розраховувати не тільки Київ і великі міста, але й усі регіони країни. Це можливо завдяки співробітництву з перевіреними професійними перевізниками. 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%