Воротарська екіпірування

Футбольна воротарська екіпірування

Воротарська екіпірування – основне спорядження стража футбольних воріт. Саме воротареві необхідно підбирати якісний, зносостійкий одяг і надійні рукавички, тому що специфіка його роботи на поле серйозно впливає на зношування одягу й на можливість одержати серйозну травму.

Воротарська футбольне екіпірування: кілька рад на вибір

До складу спорядження, у цілому, входять ті ж елементи, що й у польових гравців. Однак ми вже відзначили, що робітники нюанси позиції воротаря трохи відрізняються – вони повинні падати, відбивати серйозні удари, постійно брати участь у єдиноборствах. Тому форма повинна бути максимально адаптована до таких умов. От основні ради на вибір екіпірування для воротарів:

  • воротарська екіпірування для футболу починається з вибору светри або кофти для воротаря ( залежно від сезону). Він може бути з довгим або коротким рукавом, однак для такої позиції доцільний одяг з рукавом довгим. Звичайно додатковий поролоновий захист на ліктях ідеально підходить для українських полів (такі є в багатьох моделях від Adidas, Nike і інших брендів);
  • воротарські штани або шорти слід купувати по такому ж принципу, тобто віддавати перевага штанам. Але якщо це жарка літня погода, то тоді слід купити воротарські шорти з надійним захистом. Вони називаються нижніми, прекрасно обхоплюють таз, не скачуються під час виходів і підкатів. Звернути увагу прямує на моделі Nike і Joma;
  • екіпірування для футбольного воротаря також містить у собі воротарські рукавички, щитки, бутси, гетри. Зрозуміло, рукавички підбираються індивідуально, а от інші атрибути можна здобувати по загальних підставах – як для польових гравців. Хоча, звичайно, є свої нюанси.

Наш інтернет-магазин пропонує купити всю необхідну футбольну воротарську екіпірування за мінімальними цінами. Ви можете замовити доставку в будь-яке місто України. Якщо у Вас залишилися питання – звертайтеся до наших менеджерів. Завжди раді Вам!

 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%