Доставка

Спортивний інтернет-магазин Футболстайл продає товари з доставкою по всій території України.

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому можемо здійснити доставку замовлених товарів прямо до Вас додому або в офіс. Тепер не потрібно витрачати час на відвідування магазинів і вибір товарів, досить лише зайти на наш сайт footballstyle.com.ua, обрати товар і оформити замовлення.

На даний момент ми можемо запропонувати такі способи доставки:

1. Доставка на відділення «Нова Пошта».

Відправлення замовлень відбувається кожний робочий день.

Вартість доставки товару згідно тарифу перевізника.

Строки доставки від 1 робочого дня з моменту оформлення замовлення.

2. Доставка кур'єром до дверей на Вашу адресу.

Відправка замовлень відбувається кожного робочого дня.

Вартість доставки згідно з тарифом кур'єрської служби "Нова Пошта".

Термін доставки від 1 робочого дня з моменту оформлення замовлення.

3. Індивідуальна доставка.

Ми з радістю вислухаємо та постараємося виконати всі Ваші побажання на рахунок інших, більш зручних для Вас, видів доставки.

ВАЖЛИВО:

1. Перед відправленням ми ретельно перевіряємо кожний товар, але при одержанні замовлення Вам необхідно розпакувати посилку та уважно оглянути товар.

Незалежно від форми оплати: якщо у Вас є якісь зауваження на рахунок зовнішнього вигляду, якщо на товарі є якісь візуальні дефекти, якщо комплектація товару не відповідає опису на сайті, якщо товар не відповідає параметрам замовлення, то відмовляйтеся від одержання товару й залишайте його на відділенні служби доставки. Ми обов'язково розберемося із цієї проблемою та відразу замінимо Вам товар.

Претензії по зовнішньому вигляду, візуальних дефектах і комплектації товару приймаються тільки в момент доставки. Магазин не несе відповідальності за пошкодження або повноту комплектації замовлення після його одержання та забору з відділення служби доставки. Ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до покупця з моменту передачі товару.

2. Товари з одного замовлення можуть перебувати на різних складах або роздрібних магазинах у різних регіонах. У результаті цього вони будуть відправлені різними посилками, що спричинить додаткові витрати на доставку замовлення, яку оплачує покупець. Перед відправленням замовлення дана інформація перевіряється, узгоджується з Вами і замовлення відправляється тільки після Вашої згоди.

Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%