Повсякденні кросівки, бігові кросівки, спортивні кросівки

Як вибрати бігові кросівки? Footballstyle знає!

Повсякденні кросівки, бігові кросівки, спортивні кросівки - фото 1

Пошук бігового взуття може бути дуже складним заняттям, якщо ви не знаєте, що шукаєте. Існує так багато бігових кросівок з різними технологіями. Краще взуття для бігу - це та, яка найбільше комфортно сидить на нозі й найкраще облягає стопу. Як же замовити ідеальне взуття? Неправильно підібрана пара бігового взуття змусить вас почувати себе вкрай некомфортно, і в підсумку ви можете одержати біль у щиколотках, п'ятах або гомілках. У людей звичайно складається враження, що найдорожчі кросівки провідних брендів є кращими. Це величезна омана – інтернет-магазин Футболстайл знає, як вибрати гідну модель кросівок недорого.

Кросівки для бігу: у чому їх особливість?

Повсякденні кросівки, бігові кросівки, спортивні кросівки - фото 2

Бажаєте купити бігові кросівки, але не можете визначитися з потрібною моделлю? Є кілька способів визначити тип взуття. По-перше, подивитеся на форму взуття.

 • Взуття для контролю руху

Такий тип бігового взуття побудований на прямій колодці. Переверніть і подивитеся на підошву. Якщо вона широка й пряма, то це взуття для контролю руху. Якщо у вас плоска стопа й гіперпронація, вам потрібна саме така пари взуття – вона забезпечить максимальну підтримку стопи й найбільший контроль.

 • Стійке взуття

Стійке взуття має напіввигнуту форму. Якщо у вас нормальний звід стопи й невелика пронація, вибирайте стійке взуття. Стійке взуття для бігу забезпечує гарний баланс амортизації й підтримки.

 • Нейтральна амортизуюча взуття

Така модель має найбільш вигнуту форму. Якщо у вас високий звід стопи й супінація, вам слід вибрати взуття з нейтральною амортизацією. Амортизуюча взуття поглинає удари, які ваша стопа не може поглинути природно.

Для забезпечення стійкості взуття виробники не тільки використовують більш широку колодку, але й застосовують піну подвійної щільності на внутрішній стороні, щоб запобігти перекочуванню й зберегти нейтральне положення стопи.

Частота занять бігцем

З Footballstyle ви підберете бігові кросівки в будь-якому дизайні й найбільше недорого - у нас буде оптова ціна при мінімальній партії. Кількість занять - гарний показник для визначення вашого профілю перегони: інтенсивний бігун або аматор? Якщо ви звикли бігати більш трьох раз у тиждень, будь то тренування або підготовка до забігу, переважніше вибирати кросівки бігові з гарною амортизацією, які забезпечать максимальний комфорт. Ваш темп перегони визначить найбільш підходяще для вас взуття.

Перш ніж купити кросівки, ви повинні знати про себе кілька речей, таких як вага вашого тіла, як часто ви бігаєте/плануєте бігати і т.д. Найголовніше - знати свою ходу, яка відіграє важливу роль у комфортному й безпечному бігу.

 1. Для бігуна вага тіла має велике значення, тому що кожний крок, який ви робите під час перегони, виявляє двох-трикратне навантаження на ноги, суглоби й м'яза. Якщо ваше взуття не має належної амортизації, ударні хвилі будуть передаватися безпосередньо на стопи й суглоби, що приведе до болів у п'ятах і суглобах.
 2. Якщо ви бігаєте 4-5 днів у тиждень, то вам слід вибирати взуття з поліпшеною амортизацією й підтримкою. Якщо ви бігаєте раз у тиждень на відстань близько 5 км, то вам підійде взуття з базовою амортизацією.

Бігова поверхня – критерій вибору кросівок

Повсякденні кросівки, бігові кросівки, спортивні кросівки - фото 3

 • 1. Дорожній біг або біг по рівній поверхні

Такий формат варто замовити для бігу по рівній поверхні з невеликими нерівностями. Це дуже легке взуття, що володіє гарною амортизацією, гнучкістю й стійкістю відповідно до вимог перегони.

 • Біг по стежці або по нерівній поверхні

Взуття призначене для бігу по нерівних поверхнях з більшою кількістю підйомів і спусків і каменів, таких як пагорби й природні ландшафти. Вона має гарну підтримку, стійкість і міцну підошву для захисту ніг від гострих каменів, також має гарну тягу для кращого зчеплення з поверхнею.

 • Біг на біговій доріжці або в приміщенні

Кросівки дуже легені, гнучкі й мають м'яку підошву з гарною вентиляцією.

Спортивні кросівки й бігові: у чому основна різниця?

Повсякденні кросівки, бігові кросівки, спортивні кросівки - фото 4

Кросівки призначені для занять спортом, а люди можуть носити їх для комфорту, як частина повсякденного одягу. Кросівки спортивні можна використовувати для звичайних занять у спортзалі, прогулянок або гри в бадмінтон, волейбол і інших активностей на відкритому повітрі.

Бігові кросівки спеціально створені для бігу. Вони розроблені таким чином, що забезпечують максимальний комфорт для бігунів. Таке взуття легке й дозволяє бігти без зайвого навантаження. Крім того, кросівки для бігу призначені для поглинання ударного навантаження, в 4 рази перевищує вага вашого тіла.

Давайте проведемо відмінність між цими двома видами взуття, щоб ви мали чітку виставу.

 • Амортизація

При бігу ударне навантаження на нижні частини ніг більше, і із цієї причини взуття для бігу повинна мати кращу амортизацію. При ходьбі або заняттях будь-яким іншим видом спорту ви вдаряєтеся про землю не більш ніж в 1, 5 рази більше своєї ваги, а виходить, вам підійдуть кросівки з меншою амортизацією. Кросівки для бігу повинні добре прилягати до ноги, щоб ви не одержали травм.

 • Висота

Кросівки для бігу виготовляються зі збільшеною п'ятою, щоб забезпечити стійкість бігуна. Існують суперечки про те, якою частиною стопи слід стосуватися землі першої, щоб уникнути травм і бігти швидше. Потім п'ята опускається вниз разом з вагою з досить великою силою, щоб підштовхнути людину до наступному кроку.

Цей процес повторюється доти, поки триває біг. От чому бігунові потрібна взуття зі збільшеною п'ятковою зоною, щоб допомогти їм у русі нагору для наступного кроку.

Для ходьби й легкого навантаження, навпаки, може використовуватися майже плоске взуття, тому що стопа повністю стосується поверхні землі. При виборі взуття виробники вказують величину перепаду п'яти, яка звичайно виміряється в міліметрах (мм).

 • Гнучкість

Усе взуття для тренувань або тренажерного залу призначена для комфорту. Тренування - це високоінтенсивні заняття, які легко можуть привести до травми. Неправильно підібрана взуття - одна із самих більших причин травм при заняттях фітнесом.

Взуття для бігу призначена для згинання стопи від зводу до середини стопи. Така гнучкість підходить для бігунів, оскільки вони наступають на землю спочатку пальцями ніг. Взуття, яке зовсім не згинається, неприйнятна, тому що це викличе більше навантаження на стопу й може привести до серйозної травми.

Коли ви знаєте основні відмінності й можете легко орієнтуватися у світі спортивного взуття - інтернет-магазин Футболстайл Київ пропонує купити спортивні кросівки й бігові кросівки купити дешево з доставкою по всій Україні.

Коли слід замінити взуття для бігу й спорту

Повсякденні кросівки, бігові кросівки, спортивні кросівки - фото 5

 • Зовнішня підошва протерлася, і видна міжпідошва
 • Підошва деформована
 • При натисненні пальцями на проміжну підошву не відчувається стиск піни
 • Накладка на заднику п'яти зношена або задник п'яти втратив пружність
 • Верхня частина зношена, має діри або починає рватися

Якщо ви будете випливати цим простим крокам при пошуку нових кросівок, ви не тільки уникнете невдалого шопінгу, але й підберете взуття, яка буде відповідати вашим потребам і зробить будь-яке тренування набагато більш приємної!

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%