Футзалки

Взуття для футзалу: різноманітний асортименти фірмових моделей

Особливості гри у футзал впливають і на конструктивні особливості взуттєвих атрибутів, використовуються в даному виді спорту. Футзальними світовими асоціаціями (у яких, до слова, Україна також є постійним членом) не схвалюється вихід спортсмена на поле в бутсах із шипами, які використовуються в класичному футболі. Тому розроблювачем футбольного екіпірування довелося розробити новий вид взуття, що дозволяє комфортно відіграти на паркетних покриттях. У нашому інтернет-магазині представлені фірмові моделі футзалок. Бутси для футзалу – це виняткові варіанти, що забезпечують комфорт при грі й тренуваннях.

Футзалки: основні модельні варіанти і їх характеристики

У даному розділі представлені моделі від найвідоміших світових брендів, що й зарекомендували себе: футзалки Nike, Adidas, Joma і інших виробників. Ми пропонуємо кожному спортсменові тільки саму висококласну футзальну взуття, відзначену безліччю сертифікатів європейської й світової якості. Основний асортименти футзалок представлений у наступних характеристиках:
  • спеціально розроблена підошва відрізняється ідеальними властивостями зчеплення з футзальним паркетом, запобігає падінням футболіста, усілякі трави ніг;
  • крім того, пропонуються взуттєві атрибути для футзалу не залишають ніяких слідів на поверхні поля;
  • незважаючи на те що міні-футбол не такий динамічний спорт, як класичний, проте виділення вологи під час матчу відбувається постійно: футзальні бутси мають ідеальні властивості вентиляції ноги під час матчу й тренування.
Наш інтернет-магазин пропонує купити футзалки в Україні по самих вигідних цінах за дійсно справжній брендовий і якісний товар. Замовити футзалки в Києву можна за допомогою спеціальної форми електронного замовлення на нашому сайті, ви можете це зробити в будь-який час. У місті Київ і в інших містах країни ми також здійснюємо швидку й своєчасну доставку необхідної футзальний продукції. 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%