Воротарські рукавички Adidas

Рукавички для воротарів від Адідас: дивна сила у ваших руках

Футбольні воротарі – не менш важливі члени команди, чому польові захисники, форварди. Іноді скептичне відношення до воротарській позиції зовсім невиправдано. Саме від здатностей воротаря у вирішальні моменти важливого футбольного матчу найчастіше залежить результат усієї команди. Однак сучасні гравці, займаючі воротарську позицію, повинні відповідально підходити уводити, увести до ладу вибору екіпірування, в особливої частковості – до вибору рукавичок. Воротарські рукавички Adidas – саме той оптимальний варіант екіпірування, який дозволить звести нанівець травми рук від сильних ударів і надійно фіксувати м'яч під час важливих епізодів.

Воротарське спорядження: основна модельна різноманітність і його особливості

Ефективність позиції сучасного воротаря прямо залежить від якісно підібраної ручного захисту. Адже якщо рукавички не відповідають усім стандартам захисту, те після двох-трьох сильних ударів футболіст уже не зможе так надійно й безпечно для себе відбивати м'ячі. Саме тому наш інтернет-магазин підібрав для вас асортименти брендових моделей екіпірування. Особливості асортиментів можна виділити в наступні позиції:

  • латексні матеріали, з яких виготовлені моделі, дозволяють мінімізувати силу удару при зіткненні м'яча з руками, у такий спосіб забезпечуючи воротареві граничну безпеку;
  • також у пропонуються моделях від Adidas особлива увага приділена тильної поверхні: вона виготовлена таким чином, щоб м'яч у жодному разі не вискочив з рук при перехопленнях або фіксуванні його під час ударів;
  • купити воротарські рукавички Адідас можна в широкому спектрі розцвічень і оригінальних дизайнерських малюнків.

Якщо ви проживаєте в місті Київ або в іншому місті нашої країни, то ви завжди можете замовити доставку необхідної моделі товару в нашому інтернет-магазині Україна. Доставка – максимально швидка й здійснюється в точно зазначений строк. Також оплатити товар можна кожним зі зручних для клієнта способів – наявним або безготівковим розрахунками. 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%