Футбольний м'яч

М'яч футбольний від інтернет магазину Footbalstyle у Києву

Розглядаєте мету купити футбольний м'яч, але не знаходите підходящу модель або вас не влаштовує ціна? Інтернет-Магазин Footballstyle допомагає кожному зробити правильний вибір убік якісного й фірмового продукту. Ми є офіційними постачальниками спортивної атрибутики від Adidas, Joma, Nike, Puma, Select в Україні. Ціна на футбольний м'яч приємно здивує вас, а якість, оригінальний дизайн зовсім подвигнуть до нових спортивних досягнень. Представлена продукція відповідає міжнародним стандартам і допущена для використання в аматорських і професійних форматах.

Ключові переваги при покупці оригінального футбольного м'яча:

 • Підвищені функціональні характеристики.

Якщо зрівняти продукт із мас-маркету й той, який пропонує відомий бренд — ви заметете значне відставання дешевого аналога в процесі тренувань або змагань. Професійний футбольний м'яч має врівноважений стиль обертання й прискорення, надійним зчепленням з поверхнею ігрового поля. Такий атрибут забезпечує повний контроль спортсмена при виконанні передачі, обгону й інших складних рухів. Щільна зовнішня панель забезпечить гарну зносостійкість.

 • Висока якість виконання.

Багато націлено купити професійний м'яч для футболу, за рахунок його надійності й довговічності. Для виробництва використовується натуральний або синтетичний матеріал підвищеної міцності. Щоб якісно зшити м'яч шви виконані ручним методом для найкращого контакту ноги спортсмена й стійкості зовнішньої оболонки до механічних навантажень. Через кілька років активної експлуатації виріб не втрачає функціональні характеристики й може надалі застосуються для гри. Середній термін служби бюджетних версій не досягає й 1 року.

 • Стильний і яскравий дизайн

У нашому магазині покупець може замовити футбольний м'яч у широкій лінійці розмірів, колірних і дизайнерських розв'язків. Кожна модель відрізняється індивідуальним, яскравим і примітним стилем. Окремої уваги заслуговують культові моделі, які брали участь у легендарних чемпіонатах.

Футбольні м'ячі. Добір відповідного по стилю гри

На що орієнтуватися при виборі? Ціна футбольного м'яча прямо залежить як від якості виконання, так і типу покриття, до якого він адаптований:

 • Універсал.

Професійні шкіряні й поліуретанові мають оптимальний показник зчеплення, твердості. Даний клас адаптований для всіх покриттів, застосовується як на тренуваннях (тренувальний), так і змаганнях (професійний), у тому числі великих чемпіонатах УЄФА, Євро, Ліги Чемпіонів. Удалий приклад — м'ячі футбольні з Ліги Чемпіонів, які представлені зараз у каталозі Футболстайл. Ейсебіо, Дієго Марадона, Пеле, Джанлуїджі Буфон, Ліонель Мессі, Кріштіану Роналду й ряд інших культових футболістів залишили свій відбиток в історії саме завдяки переможним голам за участю таких м'ячів.

 • Газон.

Виріб може мати невеликий діаметр 17 см, так і повнорозмірний 52 см. М'яке трав'яне покриття не обмежує добір спортивного арсеналу. Головна вимога — матеріал повинен бути стійкий до вологи, тому не варто розглядати дешеву продукцію з полівінілхлориду.

 • Футзал.

У цьому випадку рекомендується купити футбольні м'ячі 3-4 розміру, тобто з діаметром окружності 19-20 см і окружністю 58-62 см. Бутилова камера (бутив) і спеціальний наповнювач попереджають виникнення сильного відскоку. У закритому приміщенні на паркеті актуально здобувати м'яч середньої твердості, який простіше контролювати на невеликій площі.

 • Пляж.

Основна відмінність — використання полегшених матеріалів для гри босоніж. Для виробництва використовуються непромокаються матеріали з відмінними властивостями амортизації.

 • Тверде покриття.

Футбольний м'яч для асфальту, бетону, твердого ґрунту виготовлений з гуми підвищеної міцності. Зовнішня оболонка витримує значні удари. Камера складається з декількох шарів для запобігання розриву швів і проти утвору шишок.

М'яч для будинку й тренувань: види виробів і їх характеристики

Магазин Футболстайл пропонує м'ячі всіх доступних категорій. Кожна з них відрізняється набором якостей. Споконвічно визначимо розміри м'ячів, по яких прийнято класифікувати призначення реманенту:

 1. Перший — діаметр порядку 13 см, окружність становить 42 см. Рекламна й сувенірна версія.
 2. Другий — діаметр 16 см, середня окружність становить 45 см. Використовується для відпрацьовування техніки, гри маленьких дітей.
 3. Третій — діаметр 19 см, середня окружність становить 58 см. Підходить для дітей до 10 років.
 4. Четвертий — діаметр 20 см, середня окружність становить 65 см. Стандартна версія для жіночого й чоловічого футболу. Вік гравця — від 14 років і вище.
 5. П'ятий — середній діаметр 21 см, окружність 69 см. Професійна версія для змагань, великих чемпіонатів, таких як Фіфа.

Білий м'яч — абсолютний стандарт і класика сучасного футболу. Його здобувають аматори й професіонали. Комбінація чорних і білих секцій, нанесення кольорового логотипа й малюнка на білому тлі виглядає оригінально. Саме такий дизайн визнаний універсальним. Продукція ділиться на наступні групи за рівнем:

 • Дитячий м'яч. Завдяки меншому радіусу він підходить для міні-футболу. Мініатюрна версія адаптована для гри в закритому приміщенні, на піску, а також поле за бажанням спортсмена. Може використовуватися для відпрацьовування техніки або для тренування малої вікової групи. Невелика вага, розмір адаптовані для дітей до 10 років.
 • Матчевий. Має підвищену міцність, що гарантує поліпшене зчеплення з полем.
 • Тренувальний. Відмінна риса — водовідштовхувальні властивості й універсальність для різного типу покриття на поле.
 • Професійний. Поєднує переваги всіх перерахованих вище видів. Оптимізований для підвищених навантажень, різних кліматичних умов.

Різноманітність спортивних м'ячів

Спортивні м'ячі представлені в найрізноманітнішому дизайні й розмірах. Окремої уваги заслуговують культові моделі, які раніше брали участь у світових чемпіонатах. У нашому каталозі ви знайдете:

 • М'яч ліги чемпіонів УЄФА. UEFA висуває дизайн із нанесенням стандартної символіки — зірок на білому тлі. Кожний сезон Ліга створює новий стильовий розв'язок. Більшість існуючих версій ви знайдете в нашому каталозі.
 • М'яч Прем'єр Ліги. Дана версія має широку колірну гаму. Кожна країна розробляє виріб в індивідуальному дизайні.
 • М'ячі чемпіонатів миру. У нас ви можете купити м'яч чемпіонату миру 2018. Євро 2016 — ще один удалий приклад, який найбільш затребуваний на ринку спортивної атрибутики серед фанатів і професійних гравців. Модель від Адідас розроблена в колір французького прапора на білому тлі.
   

Футбольний м'яч зі шкіри й гумовий: основні відмінності

Який м'яч краще купити — шкіряний або гумовий? Шкіряний футбольний м'яч проводиться за строгими стандартами, тому відрізняється високою якістю. Основними перевагами натурального матеріалу є:

 1. Довговічність. У порівнянні із синтетичними аналогами, даний клас має значно більший строк експлуатації. Виріб не втратить корисні функції навіть через 5 років активної експлуатації, коли гумова модель почне руйнуватися через 1-максимум 2 року.
 2. Висока якість швів. Моделі даного рівня прошиваються тільки вручну, тому вони високо цінуються серед професійних гравців і справжніх аматорів футболу.
 3. Стабільний коефіцієнт розгону й обертання. Спостерігається стабільність у передачі пасів, під час обгонів. Середня м'якість забезпечує більш чутливий характер гри, що позитивно позначається на контролі гри спортсменом.
 4. Універсальність. Виріб з натуральної шкіри може використовуватися в різних кліматичних умовах. При цьому, гра може проходити як на м'якій, так і твердої поверхні, на вулиці й у залі.

Розглянемо ключові гідності гуми у виробництві спортивних товарів:

Низька гігроскопічність. У порівнянні з натуральною шкірою, поліуретан краще протистоїть волозі. Згодом оболонка не деформується, не просідає під впливом ударів і це позитивний ефект для гри.

Співвідношення ціни і якості. Виробу такого рівня можуть однаково використовуватися як серед професійних, так і гравців аматорів. Вартість і висока якість, особливо фірмових моделей, роблять таку продукцію лідером на ринку.

Широкий розмірний і дизайнерський ряд. Гумова поверхня легше піддається обробці. Покупець може підібрати модель у яскравому або класичному дизайні, з нанесенням яскравих малюнків.

Дитячий футбольний м'яч. Вибір моделі для юного чемпіона

Наш магазин допоможе вам купити дитячий футбольний м'яч із правильними технічними характеристиками. Основна увага приділяється на наступні нюанси:

 • Дитячий м'яч відповідає міжнародній класифікації розмірів №3-4. Діти від 6 до 14 років можуть відіграти зменшеною версією з діаметром до 20 см, а підлітки — м'ячем з діаметром 21-22 см, який також підходить для дорослої гри.
 • Середній рівень твердості. Поверхня не повинна бути надто твердої для помірного темпу гри й контролю над кожним рухом. Даний клас реманенту дозволяє відпрацьовувати техніку.
 • Якість внутрішньої камери. Для виготовлення дитячих моделей використовується латекс, який більш гнучкий. Матеріал забезпечує стрибучість і низький опір під час ударів.

Зверніть увагу: наш магазин періодично проводить знижки й спеціальні пропозиції. Фірмова якість продукції й постійно поповнення каталогу новими моделями порадують кожного покупця.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%