Воротарські рукавиці

Воротарські перчатки - головний футбольний атрибут воротаря

Футбольні воротарські перчатки дуже важливі для гравців, займаючих на поле позицію воротаря. Це єдині гравці, яким дозволяється брати м'яч і відбивати удари руками. Швидкість польоту м'яча може досягати серйозних показників, а його сила не повинна травмувати головне «зброя» голкіпера.

Рукавці для воротаря: основні різновиди

Щоб купити воротарські перчатки для футболу, необхідно чітко визначитися з основними характеристиками, ключовими типами сучасних атрибутів. Перелічимо основні їхні різновиди, відмінні своїм пошиттям і криємо:

  • рукавички воротарські типу Flat Palm Glove – найбільш популярні моделі. Донедавна компанія Adidas робила моделі саме такого типу. Тильна й зовнішня сторона виготовляються з латексних шматків, ближче до пальців вони з'єднуються своєрідними клинами з того ж латексу, сітки для вентиляції. Вони дуже вільно сидять на руках;
  • різновид Negative Cut Glove відрізняються від попередніх тим, що шви клинів розташовуються усередині рукавичок, тому модель більш надійно сидить на руці. Компанія Adidas випустила ексклюзивну пару такого типу для відомого голкіпера Петера Чеха;
  • воротарські рукавички із захистом пальців представлені в декількох лінійках від кращих виробників: Adidas Fingersave, Puma V-Kat, Reusch Ortho Tec і інших. У такі моделі встановлюються додаткові пластини, не що дозволяють пальцям вигинатися у зворотну сторону, зводячи в такий спосіб до мінімуму одержання перелому або розтягання.

Якщо два перші типу актуальні для використання безпосередньо в грі, те третій різновид із захисними пластинами використовується переважно для тренувань або для гри з незалікованою травмою.

Перчатки для воротарів в Україні пропонує підібрати й купити наш інтернет магазин. Замовити воротарські рукавички ви зможете по доступній і демократичній ціні. Крім того, ми пропонуємо своєчасну доставку в будь-яке українське місто.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%