Дитячі футзалки Adidas

Футзалки adidas для дітей: розкіш або необхідність

Дитячі футзалки adidas сьогодні набули величезну популярності – висока якість виготовлення знаменитої брендової взуття не має потреби в зайвій рекламі. Зручні, міцні й стильні кросівки для спортивних занять необхідні не тільки юним футболістам, але й звичайним школярам для уроків фізкультури.

Кращим вибором, безумовно, стане легендарне взуття від німецької компанії, що відмінно й давно зарекомендувала себе на світовому ринку – у нашому магазині ви можете придбати оригінальні адідасовські футзалки для дитини зовсім недорого.

Де купити дитячі футзалки адідас

Під футзалками маються на увазі бутси без шипів на підошві – у такому взутті відіграють на твердому покритті в приміщеннях. Спеціальна конструкція підошви допомагає розбудовувати високу швидкість перегони без ковзання, забезпечуючи безпеку вашої дитини під час гри.

Спортивний інтернет-магазин Footballstyle пропонує вражаючий асортименти кросівок, ціна яких доступна для більшості родин в Україні:

  1. Серія Predator відрізняється підвищеною зчіпкою верху взуття з м'ячем за рахунок особливої вставки, зробленої за технологією Demonskin. Така вставка дозволяє контролювати м'яч, робити точні передачі, підкручування й інші фінти.
  2. Серія Nemeziz створювалася для футболістів, активно маневруючих під час гри – футзалки зливаються зі стопою, міцно облягаючи її.
  3. Серія Speedflow заявлена виробником як взуття для швидкості, тому відрізняється легкістю, чудовою амортизацією й в'язаною вставкою, забезпечує комфорт гравця.
  4. Серія Ghosted створена для динамічної, активної гри з гарними фінтами й точними передачами – особлива конструкція верху дозволяє надійно контролювати м'яч.

Легендарна компанія залишається лідером у виробництві спортивного взуття, тому футзалки адідас дитячі користуються стійким попитом у початківців спортсменів і досвідчених футболістів. Молоді гравці Михайло Мудрік, Денис Попов, Віталій Миколенко увійшли до складу збірні України завдяки своїй майстерності, завзятості й прекрасному екіпіруванню, допомагає успішно проводити приголомшливі передачі м'яча.

Як правильно й дешево купувати взуття в онлайн-магазині

Ви можете замовити дитячі футзалки адідас на сайті Футболстайл самостійно або після докладної консультації з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати оптимальний варіант взуття для вашої дитини. Залежно від мети покупки – для звичайних занять спортом або для серйозних тренувань і важливих матчів – ви виберете конкретну модель відповідного покрою, розцвічення й конструкції.

Футзалки приїдуть у будь-який населений пункт країни – доставка проводиться по всій території України, будь те Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львов, Кривій Ріг, Маріуполь, Чернігів або ін. 

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%