М'ячі для футзалу й міні-футболу

Плануєте купити м'яч для футзалу? Інтернет-Магазин Footballstyle в Україні презентує лінійку фірмових м'ячів для футзалу від провідних виробників Adidas, Joma, Nike, Select. Дана продукція відповідає світовим стандартам і допущена для використання на тренуваннях і великих змаганнях. Футбол у закритому приміщенні відрізняється стилем ведення гри. Міні футбольні м'ячі, у порівнянні із класичними версіями для великого футболу, мають менший розмір і внутрішньою будовою.

Примітний факт: у нашому каталозі ви можете вибрати й купити м'ячі для футзалу, які стали культовими в спортивній історії. Марадона, Пеле, Ліонель Мессі, Кріштіану Роналду й інших спортсмени з культовими іменами неодноразово були помічені на тренуваннях з м'ячами даного рівня.  Вони ідеально підходять для відпрацьовування техніки, концентрації й збереження чутливості кожного удару.

Футзальні м'ячі: основні види

 

Якщо ви мають намір купити запропонований товар — зверніть увагу на основні критерії у виборі:

  • М'яч футзальний класифікується реманент для міні-футболу. Гра в залі супроводжується обмеженим простором, проводиться на твердій поверхні, а саме паркеті або прогумованому полі.
  • Розмір м'яча для футзалу варіюється від 61 до 64 см в окружності й 18-20 см у діаметрі. При цьому, вага виробу не перевищує 450 грам. Якщо порівнювати даний формат із класичним для футболу на поле, можна відзначити деякі зменшення у вазі й видимі відмінності в розмірі. По міжнародній класифікації футзальний м'яч відповідає величині №3, у той час як, класична версія — №4-5 з діаметром 21-23 см і окружністю порядку 68-70 см.
  • Міні футбольний м'яч має більший коефіцієнт опору, тобто меншої стрибучістю. Усі завдяки багатошаровому наповненню внутрішньої камери латексом, піною, бутилом. Менша твердість поверхні забезпечує кращий контакт ноги спортсмена й контроль над кожним рухом, що особливо актуально в закритому приміщенні.

Як підібрати кращий

Який він — кращий м'яч для футзалу? На думку експертів Міжнародної федерації футболу, м'ячі для футзалу найкраще адаптовані до твердої поверхні, дарують збалансоване ударне навантаження, а також максимально знижують висоту відскоку для гри на відносно невеликій площі. Основою зовнішньої оболонки виступає ПВХ або поліуретан, а також у рідких випадках натуральна шкіра.

Полівінілхлорид (ПВХ) відрізняється доступною ціною, широкою різноманітністю дизайну, але нестійкістю до різких перепадів температур, підвищеної експлуатації. Більш якісні моделі із тривалим терміном служби виготовлені з поліуретану — синтетичний замінник натуральної шкіри, що володіє ідентичною структурою, м'якістю, різноманітним стилем виконання, стійкістю до вологи. Що стосується натуральної шкіри, те даний матеріал більш консервативний у плані дизайнерського оформлення, має підвищену міцність, стабільність до морозів.

Камера виготовляється з бутила. Матеріал має підвищену пружність, еластичність, що робить його більш надійним. При цьому, камера з бутила гасить удар від твердої поверхні.

М'яч для футзалу, який ви можете купити в нашому онлайн-магазині, оснащений спеціальним клапаном. Подвійна система блокування підвищує герметичність системи й мінімізує ймовірність пропущення повітря.

Як вибрати футзальний м'яч для дитини? Дитяча версія може бути такий же, як і доросла в розмірі №3, так і мініатюрної №2, якщо дитина не досяглася 8 років. Спортивний снаряд має меншу вагу, тому дитині буде простіше наносити удари, виконувати обгони і т.д. Такі виробники як Adidas, Joma, Nike, Select приділяють увагу якості передачі м'яча. Відмінні аеродинамічні характеристики, середня твердість оболонки, оптимізований стрибок у комплексі гарантують стабільність на ігровому полі.

Чому варто презнайти футзальний м'яч на сайті Footbalstyle

  1. Співвідношення ціни і якості. Виробу такого рівня можуть використовуватися в тренувальних цілях для навчання молодшої, підліткової й старшої вікової групи. Вартість спеціалізованих товарів спрямована як на професійного спортсмена, так і аматора. 
  2. Широкий розмірний і дизайнерський ряд. М'ячі представлені в широкій лінійці квітів. У продажі доступні оригінальні копії культових м'ячів, який брали участь у Чемпіонатах Миру, Ліги Чемпіонів, ФІФА. Покупець може підібрати модель у яскравому або класичному дизайні з нанесенням символіки улюбленої команди.
  3. Фірмовий статус. Уся представлена продукція прямо поставляється від офіційного виробника. Ви можете бути впевнені у відповідності товару міжнародним стандартам, відсутності дефектів.
  4. Доставка по всій Україні. Відправлення товару здійснюється зручним способом у найкоротший термін.

Footballstyle — ваш персональний консультант, який завжди допоможе Вам купити м'яч для футзалу за низькою ціною в Києву.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%