М'ячі для футзалу й міні футболу Select

М'яч Селект футзал для переможців

М'ячі для міні футболу Select не даремно вважаються одними із кращих ігрових аксесуарів – багаторічна історія компанії-виробника тільки підтверджує прихильність високій якості випускається продукції. Спортивний інтернет-магазин Footballstyle (Україна), представляє асортименти оригінальних футбольних атрибутів всесвітньо відомого бренда Select з можливістю недорого замовити, що сподобався вам аксесуар.

М'яч для міні футболу Select: небагато історії

В 1947 році Є. Нільсен, воротар збірні Данії створив компанію, яка зайнялася виготовленням спортивного реманенту, і вже через кілька років глава Select запантентував нову форму м'яча для гри у футбол – 32 окремих п'яти- і шестикутних шматочків шкіри зшивалися в кулю, облягаючий гумову камеру з повітрям.

До такої ідеї Нільсена підштовхнув вид вуглецевого з'єднання, де окремі молекули при особливому випромінюванні зчіплюються в кулю доскональної форми, утворюючи дуже міцну конструкцію. Крім того, ідеально круглий спортивний снаряд набагато довше зберігає високу швидкість – саме це необхідно футболістам, щоб розрахувати відстань при передачах, атаках і фінтах. Гідності нової моделі були настільки очевидні, що футбольна асоціація Данії уклала з Нільсеном контракт на поставку ігрових снарядів для збірної країни.

З роками мінялися матеріали, використовуються для виробництва, впроваджувалися нові технології обробки поверхні для кращого зчеплення, більш контролюється відскоку і т.д. Конструкція постійно удосконалювалася, додавалися спеціальні наповнювачі, вивчалися властивості різних тканин і гумових матеріалів.

Коли наприкінці 60-х рр. минулого століття набули популярності міні-різновиду футболу, те спеціальний м'яч футзал Select був розроблений і запущений у виробництво дуже швидко – адже компанія завжди бачила своє завдання в забезпеченні гравців високоякісними спортивними аксесуарами.

Сьогодні компанія Select є не тільки одним з найбільших виробників футбольного екіпірування й реманенту, але й офіційним постачальником аксесуарів для проведення матчів високого рівня. Знак «FIFA QUALITY PRO», вартий на футзальних м'ячах різних серій, означає, що саме даний ігровий аксесуар схвалений FIFA для використання в різних змаганнях – наприклад, до 2023 року снаряди селект обрані Португалією, Німеччиною, Україною й ін. у якості офіційних аксесуарів для ігор Професійної Ліги. Наші футболісти вже відіграли м'ячами цього бренда, завоювавши симпатію вболівальників України. Із брендом Select, випускаючим чудові ігрові снаряди для футболу, також зв'язані легендарні імена Кріштіану Роналду, Рубена Діаша, Андре Сильва й інших світових знаменитостей.

Select м'яч футзал: особливості конструкції

Сучасний м'яч для футзалу Select складається з наступних частин:

  1. Зовнішній шар – поліуретан, синтетична шкіра, відмінна міцністю, легкістю й довговічністю.
  2. Підкладковий шар звичайно збирається з декількох тонких матеріалів – у сумі така підбивка надає м'ячу потрібну висоту відскоку.
  3. Камера сьогодні виготовлена з бутилену – це синтетичний аналог гуми, але набагато меншої ваги.
  4. Наповнювач камери – мікроволокно, також додає аксесуару необхідні параметри відскоку й тиску повітря в камері.

Поліуретанові шести- і п'ятикутники зшиваються вручну певним кількістю стібків на фабриці в Пакистані, розцвічення, загальний дизайн і нанесені знаки на поверхню заздалегідь вибираються й узгоджуються з FIFA або конкретними футбольними організаціями, що замовили серію м'ячів Select.

Які бувають м'ячі Селект для футзалу

У розділі нашого онлайн-магазину представлені різні серії м'ячів для міні-футболу й футзалу:

  • SELECT FUTSAL TORNADO FIFA розроблений компанією Select разом з Київською Федерацією футзалу, уважається офіційним м'ячем чемпіонату України по футзалу;
  • SELECT FUTSAL SUPER FIFA NEW – серія використовується для проведення матчів по футзалу у вищих лігах різних країн, усі параметри (відскік, шорсткість поверхні, швидкість і ін.) повністю відповідають офіційним правилам футзалу й приписанням FIFA
  • SELECT FUTSAL ATTACK NEW – новітня модифікація однієї з найперших футзальних моделей Select, відрізняється міцністю, зносостійкістю й відмінним балансуванням;
  • SELECT FUTSAL MASTER NEW виконаний у яскравому, унікальному дизайні, що забезпечує більш швидку реакцію футболістів, характеризується також зернистою структурою поверхні;
  • SELECT FUTSAL MIMAS NEW – найбільш популярна модель відрізняється унікальними переходами між панелями, які забезпечують ідеально круглу форму й, відповідно, високий рівень функціональності в грі або під час тренування.

Усі футзальні м'ячі призначені для гри на твердих поверхнях, але при виборі певної моделі краще керуватися стилем гри вашої команди, тривалістю тренувань, рівнем висвітлення і т.д. Приміром, для серйозного матчу по міні-футболу або футзалу в закритому приміщенні краще купити м'яч футзальний Селект яркою розцвічення з низьким відскоком, для ігрового поля на повітрі підійде твердий м'яч серії ATTACK і т.д.

Купити футзальний м'яч Select в інтернет-магазині Футболстайл

Якщо вам потрібна докладна консультація, щоб визначити, який саме м'яч для футзалу select стане оптимальним вибором, те наші менеджери з задоволенням відповідять на всі цікаві вас питання по технічних характеристиках. Ціна футзальних м'ячів в Footballstyle досить невисока – адже ми працюємо із прямими постачальниками спортивного реманенту й тому прагнемо дешево продавати оригінальні снаряди для міні-футболу й футзалу.

Оформите вашу покупку, використовуючи форму замовлення на сторінці конкретного товару, укажіть поштового оператора, доставка проводиться по території всієї країни – і ваш м'яч футзальний Select приїде в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львов, Кривій Ріг, Маріуполь, Чернігів і в інші населені пункти України.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%