Футбольні бутси Puma

Якість і стиль перевірений десятками років

Бренд Puma – один з найвідоміших у світі. Навіть люди, не мають відносини до спорту, знайомі з його унікальними, модними й завжди гідними товарами. Його історія досить складна. В 1948 компанія навіть пережила розкол. Але, завдяки цьому, мир може користуватися відмінними спортивними товарами, які зараз випускає бренд.

Перші успіхи, які одержали бутси Пума, пов'язані з футбольними матчами після Другої Світової війни. З тих пор компанія не здавала позицій, і сьогодні бренду довіряють відомі спортсмени й знаменитості, наприклад, Хайке Дрекслер, Борис Бекер, Ральф Семпсон, Колін Джексон і багато інші.

Особливості бутс від Puma

Є кілька колекцій копічок Puma, і кожна з них, має свої унікальні характеристики. Завдяки використовуються матеріалам і технологіям забезпечуються:

  • Точність і потужність удару по м'ячу;
  • Можливість розбудовувати більшу швидкість;
  • Можливість швидко обробити м'яч і якісно прийняти пас будь-якої складності;
  • Зниження навантаження на ахілове сухожилля, що сприяє маневреності гравця й дозволяє краще контролювати руху;
  • Підтримка стабільної температури.

Вигідно купити бутси Puma в Україні можна в інтернет-магазині, де вартість товарів завжди трохи нижче, чому в роздрібних торговельних крапках. Ще однією перевагою онлайн покупок є те, що не обов'язково їхати за оригінальним товаром у Київ, адже можна оформити доставку зручною поштовою службою.

Різнобарвні бутси від Puma виглядають чудово. Вони забезпечать бездоганний стиль, комфорт і безпека під час тренувань і важливих ігор. Якщо не певен у виборі моделі – дзвоните нашим менеджерам. Вони завжди допоможуть знайти кращий для вас варіант!

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%