М'ячі Select

Купити м'яч Селект оригінал у магазині Footballstyle Київ

Розглядаєте можливість замовити оригінал м'ячів Select? Наш інтернет-магазин пропонує вам купити оригінальну продукцію дешево й з гарантією від офіційного виробника. Уся м'ячі Select поставляються на ринок з нанесенням фірмової голограми, яка підтверджує автентичність виробу. Не ризикуйте й вибирайте перевірений товар з якісними характеристиками.

М'яч Select Master і Super визнані найбільш пізнаваними в індустрії світового футболу. Таку модель вибирають футболісти із чемпіонським титулом, а саме Кевін Трапп зі збірні Німеччини, Жерар Піці зі збірні Іспанії, Серхіо Агуеро (Аргентина), Неймар, який виступає за Бразилію.

Наш офіційний сайт пропонує можливість купити м'яч Select у чотирьох розмірних варіантах:

 • Перший — діаметр порядку 13 см, окружність становить 42 см. Рекламна й сувенірна версія.
 • Третій — діаметр 19 см, середня окружність становить 58 см. Підходить для дітей до 10 років.
 • Четвертий — діаметр 20 см, середня окружність становить 65 см. Стандартна версія для жіночого й чоловічого футболу. Вік гравця — від 14 років і вище.
 • П'ятий — середній діаметр 21 см, окружність 69 см. Професійна версія для змагань, великих чемпіонатів, таких як Фіфа, Ліга Чемпіонів.

М'ячі Select (Селект): модельний ряд для футболу й футзалу

 1. М'яч Select Brilliant. Селект Діамант — модель 2015 року, випущена для професійних чемпіонатів на ґрунті, натуральній і штучній траві. Завдяки використанню інноваційного матеріалу MFPUS 2000 досягається оптимальний рівень комфорту й контролю над передачею й веденням м'яча з боку гравця. М'яч дарує бездоганний комфорт і відчуття балансу.
 2. М'яч Select Futsal Super — спеціально випущений формат для ФІФА 2018-2019. Насичений жовтогарячий колір у комбінації із зеленим і синім роблять дану модель яркою й не забувається в середовищі футболу. У виробництві використовується інноваційний матеріал FPUS 1700 — поліуретан з мікрофіброю. Така поверхня впевнено протистоїть намоканню, ударам і подряпинам.
 3. Select Master Futsal відрізняється низьким відскоком і обтяженим каркасом для професійної гри в закритому приміщенні. Футзальна модель адаптована для контакту з ламінатом, гумою, газоном, паркетом. Зовнішній матеріал стійкий до зношування — середній термін служби становить 4 роки.
 4. М'яч Select Mimas — модель 2018 року, випущена спеціально для гри в закритому приміщенні на паркеті й лінолеумі, а також на штучній траві. Комбінована версія для футзалу й вуличного футболу. Виріб має яскравий дизайн у комбінації синього, блакитного й білого з нанесенням фірмового логотипа.

Чому варто звернутися у Футболстайл для пошуку фірмового м'яча

 • Великий вибір моделей м'ячів різних брендів. Ми постійно поповнюємо каталог новими пропозиціями.
 • Гарантія оригінальної якості. Уся представлена продукція відповідає світовим стандартам і допущена до масового продажу.
 • Приймається ціна. Продукція бренда відрізняється демократичною вартістю. При цьому компанія уважно ставиться до стандартів виробництва й новим розробкам.
 • Високий клас м'ячів Select. Таке екіпірування передбачене як для професійного, так і аматорського використання в різних кліматичних умовах.
 • Футболстайл Київ — висока якість сервісу й професіоналізм для кожного покупця. Ви одержуєте індивідуальну підтримку менеджера й гарантію фірмової якості пропонуються товарів.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%