Як підібрати розмір футбольного взуття?

Існує кілька способів правильного підбору розміру футбольного взуття.

 

СПОСІБ №1:

Подивіться, який розмір написаний на білій фабричній бірці всередині Вашого футбольного взуття (не плутайте з повсякденними або біговими кросівками). Досить запам'ятати розмір US (американський) або СМ (довжина устілки в сантиметрах) - саме ці розміри збігаються між більшістю брендами Nike, Adidas, Puma, Joma. На фото нижче зображені приклади бирок, які є в кожній парі оригінального футбольного взуття:

  Як правильно підібрати розмір футбольних бутс? - фото 2  Як правильно підібрати розмір футбольних бутс? - фото 3

 

СПОСІБ №2:

Якщо Ви купуєте собі першу пару оригінального футбольного взуття, то кращий спосіб для правильного підбору розміру - це відвідати будь-який роздрібний магазин і приміряти таку ж, або схожу модель. Наміряючи підходящу пару запам'ятаєте розмір, який написаний на бірці ВСЕРЕДИНІ черевика US або СМ (не плутайте фабричну бірку і наклеєну магазином паперову етикетку).

 

СПОСІБ №3:

На крайній випадок, Ви можете виміряти свою стопу в сантиметрах:

КРОК 1.Покладіть аркуш паперу на рівну підлогу та присуньте його до стіни.

КРОК 2.Станьте стопою (бажано відразу в гетрі) на аркуш паперу, щоб п'ята і аркуш торкались стіни. Необхідно саме стояти на аркуші, щоб стопа під Вашою вагою була притиснута до аркуша.

КРОК 3. Олівцем зробіть відмітку там, де закінчується найдовший палець.

КРОК 4. Для визначення довжини стопи виміряйте відстань від початку аркуша і до відмітки.

 Як правильно підібрати розмір футбольних бутс? - фото 4  Як правильно підібрати розмір футбольних бутс? - фото 5  Як правильно підібрати розмір футбольних бутс? - фото 6

Відгуки по статті
Середній рейтинг: 5  Всього відгуків: 2
  • 04.12.2022
  • Bahruz Baku
  Spasibo bolshoe.Dolqo mucalsya mejdu raznimi brendami.Ya neznal ctu US razmer vo vsex brendax odinakovo.Eto ocen pomojet.
  • 23.09.2015
  • Гость
  я новерно возьму

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%