Футбольні бутси із залізними шипами

Футбольні бутси із залізними шипами: переваги

Залізні шипи вперше запустила компанія по виробництві спортивного взуття, яке також робило й копи, куди й початку їх укручувати. Усі зірки світового футболу використовують бутси із залізними шипами під час ігор. Недавно вийшли нові копочки Cristiano Ronaldo, у яких також робиться акцент на шипах.

Металеві шипи ідеальні для гри:

  • на м'якому полі (із травою);
  • у вологу мокру погоду.

Взуття обладнається невеликою кількістю шипів з можливістю відкручуватися. У цьому є зміст, тому що гравець може коректувати їхню довжину, залежно від газону.

Пластикові не підійдуть для натурального мокрого покриття, тому що їх недостатньо для різких рухів, а занадто велика їхня кількість знизить зчеплення.

Серед брендової професійному взуття привертають увагу відмінними характеристиками бутси зі знімними металевими шипами Adidas і Nike, що створюються спеціально для спортсменів і тому враховують усі вимоги футболістів. Вони мають кращі характеристики, покликані забезпечувати комфорт, безпека й підсилювати вміння спортсмена.

Де вигідно купити бутси із залізними шипами в Києву?

Купувати в інтернет-магазині завжди економічніше, і до того ж, серед великого асортиментів простіше знайти шукану модель. Докладні описи, фото й відкликання, компетентні менеджери й приймається вартість на оригінальні копи – головні плюси онлайн покупок.

Доставка по Україні робить покупку комфортної й швидкої.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%