Футбольні щитки Nike

Щитки для футболу від Nike: комплексний захист для кожного футболіста

Як відомо, футбол відрізняється своєю чоловічою строгістю. Хто хоча б один раз спробував себе в ролі захисника або форварда на футбольному полі, той із упевненістю скаже: футбол – самий контактний вид спорту, який змушує завжди бути напоготові. Будь-який, навіть самий, видалося б, незначний на вид контакт може привести до важких наслідків. Щоб убезпечити своє здоров'я від неприємних травм, слід комплексно захистити свої ноги. Щитки футбольні Nike – це саме та надійність, за яку цінують даний бренд футболісти по усьому світу.

Футбольні щитки Nike: основні характеристики й різноманітність асортиментів

Футбольні щитки – основний засіб захисту для головного «зброї» футболіста. Травма ноги може бути настільки небезпечна, що початківець футболіст назавжди може попрощатися зі своєю кар'єрою. А от досвідченим майстрам ще образливіше такі травми: на піку своєї спортивної кар'єри такі футболісти можуть назавжди покінчити з футболом. Футбольні щитки Найк – саме той спосіб убезпечити свій спортивний шлях і перемагати в кожному матчі.

Особливості асортиментів щитків можна представити в наступному виді:

  • усі представлені моделі розроблені в анатомічних формах: щиток максимально точно лягає на ногу й не створює дискомфорту під час матчу;
  • за поглинання сили ударів по ногах у щитку від Nike відповідають спеціальні матеріали виготовлення: надійний і міцний пластик у комбінації з гумою й піни достатньої щільності забезпечать цілісний захист ноги;
  • футбольні щитки Nike Mercurial Lite коштують особливою моделлю в каталозі нашого інтернет-магазину: це максимально зручний засіб захисту, який відрізняється максимальною міцністю, легкістю при бігу, а також ідеально поглинає вологу.

Купити підходящу модель щитків у нашому інтернет-магазині ви завжди зможете, скориставшись зручною формою замовлення. Україна і її чемпіонат по футболу ( особливо в місті Київ) – один із самих травмонебезпечних, тому захистити свої ноги – борг кожного футболіста, претендуючого на світове визнання.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%