Nike випускає "Luminous Pack".

Nike випускає яскравий, по-літньому свіжий пакет Luminous Pack, сприйнявши назву буквально і прикрасивши Air Zoom Mercurial Vapor XV, Superfly IX, Phantom GX і Tiempo Legend IX новими яскравими кольорами.

Надихнувшись радістю літа, Nike дарує нам "Luminous Pack", і, звичайно ж, немає жодного побоювання пропустити їх на полі. Яскраві та сміливі – це головне, адже Air Zoom Mercurial Vapor XV, Superfly IX, Phantom GX та Tiempo Legend IX – всі вони одягнулися в літні різнокольорові костюми, щоб завершити сезон 22/23 та вирушити у тепле міжсезоння.

Для Air Zoom Mercurial у варіантах Vapor XV та Superfly IX ми отримуємо забарвлення "Pink Blast/Volt/Gridiron", де рожевий колір є базовим і поєднується з вольтовими акцентами, які миготять по всьому верху, в основному через свуш, а також на підошві.

 

Phantom GX повертається в лінійку після сольних релізів "Link" та "Blaze". Для цього випуску модель має забарвлення "Barely Volt/Gridiron/Barely Grape", де білий колір виступає як основа, поверх якої нанесений колір вольт за революційною технологією Gripknit. Ці два кольори контрастують, щоб підкреслити дві інноваційні технології в серці бутс: вже згаданий Gripknit у шкарпетці та Flyknit, який домінує в задній та нижній частинах, забезпечуючи комфорт та посадку. Виноградний колір проглядає у брендингу, створюючи ще один контраст.

 

Як завжди, Phantom GX доступні як у звичайній версії з низькою посадкою, так і у вищій Dynamic Fit, остання з яких також може похвалитися системою Ghost Lace.

І, нарешті, завершує колекцію лінійка Tiempo Legend IX, вона стане однією з останніх. Компанія Nike вже повідомила, що на її довговічні бутси чекають великі зміни, після того, як було оголошено, що бренд припинить використовувати K-шкіру у виробництві бутс - ключовий компонент лінії Tiempo. Однак тут вона представлена у повністю вольтовому кольорі, з чорними акцентами та іншим відтінком зеленого на суші. Якщо це останній вихід Tiempo, то він буде сміливим та зухвалим.

Ще на тему:

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%