Футбольна воротарська форма

Воротарська форма для справжніх переможців

Сучасний футбол на сьогоднішній день відрізняється максимальною динамікою, рухом, високими швидкостями й постійною спортивною напругою. Навіть така, видалося б, малорухома позиція, як воротар, вимагає максимальної концентрації на поле. Сучасні футбольні тактики змушують воротарів постійно рухатися до центрального кола, вибігати на перехоплення і т.д. Тому воротареві потрібна не менш комфортна форма, яка могла б протидіяти рясному виділенню вологи, мати гарну вентиляцію й інші позитивні характеристики.

 

Форма для воротарів в Україні: основні різновиди й особливості

На сьогоднішній день виробники воротарських форм пропонують спортсменам удосконалені моделі екіпірування (яку купити можна в місті Київ), які розробляються для універсальних погодних умов: для гри в жаркі літні дні й для матчів у зимовий календарний період. Пропонуємо ознайомитися з основними варіантами футбольного екіпірування для воротарів у нашому інтернет магазині:

·         наприклад, футбольна воротарська форма Adidas – якісний набір шортів і воротарській футболки. Основною особливістю екіпірування є високоякісний матеріал виготовлення – стовідсотковий поліестер, який моментально абсорбує надлишки виділяється вологи під час матчу;

·         воротарська форма Nike дозволяє воротареві відіграти на будь-якому футбольному полі з будь-яким покриттям. Неякісне покриття на поле – основна проблема не тільки для польових футболістів, але й для воротарів, яким доводиться мати максимальний контакт при стрибках, сейвах, виходах на перехоплення. Форма даного бренда – ідеальний варіант для ідеального приземлення, забезпечує максимально комфортне приземлення без забитий місць;

·         пропонується в каталозі воротарська форма Joma – новітня розробка великих фахівців, які наголошували на створенні екіпірування за світовими стандартами й зразкам. У виготовленні форми були враховані всі рекомендації міжнародних і європейських футбольних організацій: прекрасні вентиляційні здатності, відмінне поглинання вологи.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%