Яскрава новинка adidas для Сон Хин Міна.

Сон Хин Мін отримав першу історію фірмову бутсу від adidas.

З моменту свого переходу до "Шпор" у 2015 році Сон Хин-Мін постійно входить до числа провідних атакуючих талантів Прем'єр-ліги, і тепер adidas вшановує корейця його першою фірмової бутсою, представляючи модель X Crazyfast в яскравому забарвленні, натхненному вогнями та життям великих міст Південної Кореї.

 

Схоже, що сезон 23/24 стане вдалим для Сон Хин Міна з "Тоттенхема": він не тільки дивним чином помолодшав на рік, але й збирається почати сезон 23/24 під керівництвом нового менеджера Анже Постекоглеу у своїй першою фірмової пари бутс. Adidas подарував йому пару X Crazyfast у яскравій забарвленні "Lucid Lemon / Bright Royal / Lucid Pink", натхненної нічний життям південнокорейських міст.

Основним кольором черевика є рожевий, але до нього майже в рівній ступеня приєднуються жовті кольори, які піднімаються знизу. Більше темний відтінок фіолетового кольори присутній на комірі та брендингу, а також на корейській символіці на бічній боці кожного черевика.

 

Напівпрозорий верх з матеріалу Aeropacity Speedskin, створений за технологією "супернавантаження", має спеціальні посилення для зниження ваги до мінімуму. Верхня частина виготовлена з перероблених матеріалів та містить не менше 50% вторинного сировини, а підошва Speedframe оснащена гнучкою вставкою Aeroplate для додання швидкості.

Сон буде взутий у безшнурову модель X Crazyfast .1, але ця модель також буде доступна у варіанті зі шнурівкою.

Ще на тему:

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%