Ігрові рукавиці

Класифікація футбольних перчаток і їх вибір

Без чого не обійдеться жоден воротар при виході на футбольне поле? Звичайно ж це ігрові рукавички, від яких прямо залежить безпека спортсмена й результат усієї гри. Інтернет-Магазин Footballstyle Україна презентує лінійку оригінальних воротарських рукавичок провідних брендів: Joma, Nike, Puma. Якщо ви тільки плануєте освоїти майстерність футболу, плануєте віддати своєї дитину в секцію або самі успішно відіграєте – у каталозі Футболстайл ви замовити амуніцію оригінального класу максимально недорого.

Серед відомих імен, які, наприклад, віддають перевагу футбольним рукавичкам від Nike: Мессі, Давид де Хеа, Уго Льоріс, Роналдо. Завдяки такому аксесуару гравець може значно підвищити комфорт у прийнятті й передачі м'яча руками, а також уникнути серйозних травм кистей. Фірмові моделі, у порівнянні з більш дешевими аналогами, демонструють оригінальний дизайн і високі експлуатаційні характеристики. Ви можете впевнено придбати рукавички для аматорських тренувань, відпрацьовування техніки, а також повноцінного матчу.

Виділяють кілька видів ігрових футбольних рукавичок:

  1. Дитячі рукавички для футболу — відповідають розмірній лінійці від 3 до 6 розміру. Тренування проводиться в спеціальних рукавичках з комфортною посадкою, надійною фіксацією й підвищеним захистом рук від удару. Зверніть увагу: рукавички не повинні бути розмір у розмір. Невеликий запас дозволяє знизити навантаження на шви.
  2. Рукавички для футзалу – більш полегшена версія для гри в закритому залі з відкритими пальцями. Для цього використовуються текстильні версії з м'яким наповнювачем. Виріб ідеальний сідає на руці й не сковує рухів.
  3. Футбольні рукавички для відкритого поля – розповсюджена класична версія, яка забезпечує найбільший захист гравця.

Футбольні рукавички для польових гравців: унікальні якості

  • Для захисту воріт від гола суперника необхідно бути повністю сконцентрованим. Зручна посадка й надійна фіксація запобігає дискомфорту гравця.
  • Потенційний захист рук від високих перевантажень. Швидкість польоту м'яча може перевищувати 80 км/ч. Амортизаційні характеристики знижують навантаження на 50-70%, тому ризик одержання травм прирівнюється до нуля.
  • Рукавички виготовлені з міцного матеріалу із внутрішнім наповнювачем. Для цього використовується піна, яка не втрачає форму, але знижує навантаження від удару. Комбінований склад забезпечує комфорт і поліпшені показники зчеплення — у таких рукавичках набагато простіше ловити й почувати м'яч.
  • Відмінною рисою кожної моделі – це високі експлуатаційні якості. Згодом виріб не втрачає форму, не розтягується. За роки експлуатації рукавички не втратять форми.
  • З їхньою допомогою можливо не тільки забезпечити безпека на поле, але й підкреслити свій статус у грі. У яскравих рукавичках з детально продуманим дизайном ви будете готові на всі 100% до майбутньої грі.

Рукавички для футболу – незамінний елемент гри

Чому варто звернути увагу на каталог футбольних рукавичок у каталозі Footballstyle Київ:

Приймається ціна. Ви має унікальну можливість купити культові рукавички максимально недорого. Ми прямо співробітничаємо з офіційними постачальниками брендових товарів, тому гарантуємо кращу вартість. Постійні знижки й акції дозволяють купити популярні товари найбільше вигідно.

Часті відновлення. Наша команда стежить за відновленнями ринку футбольних товарів. Одержуйте новини регулярно про появу цікавої моделі взуття, одягу й аксесуарів.

Оригінальна якість із гарантією від виробника. Довіряйте професіоналам. Якісні товари гарантовано прослужать без втрати функціональних якостей.

Каталог

РЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ ДО 15%