• Осталось мало
  -27%
  Детские футзалки Joma TOLEDO синьо-памаранчеве
 • Детские футзалки Joma TOLEDO синьо-памаранчеве

  • TOJW2104IN
  • Joma
   • Нет в наличии
Взуття зальне дитяче TOLEDO синьо-памаранчеве артикул Joma TOJW2104IN (оригінальний товар з офіційною гарантією від виробника).

 

У нас можна придбати тільки оригінальні товари для футболу, занять спортом та повсякденного використання від світових виробників гуртом та у роздріб.

Експрес доставка у Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя, а такаж доставка по Україні.

На весь товар розповсюджується знижка по дисконтній картці магазину + діє програма: 100% гарантія найнижчої ціни в інтернеті!

Якщо Ви знайшли ідентичний товар у такому ж розмірі дешевше, то просто натисніть на кнопку "Знайшли дешевше?" та заповніть просту форму. Ми обробимо Ваш запит у найкоротші строки та зробимо ціну нижче, ніж у конкурента!

Бонусна система знижок зареєстрованим на сайті клієнтам одразу після першої покупки. Після першого замовлення активується накопичувальна дисконтна картка та на всі наступні покупки буде діяти додаткова знижка.

Залишились питання - пишіть в Онлайн чат і ми допоможемо.

 

У нас можно купить только оригинальные футбольные товары, товары для спорта и повседневного использования от мировых брендов оптом и в розницу.

Экспресс доставка в Киев, Днепр, Львов, Одессу, Харьков, Запорожье, а также доставка по Украине.

На весь товар распространяется скидка по дисконтной карте магазина + действует программа: 100% гарантия самой низкой цены в интернете!

Если Вы нашли идентичный товар в таком же размере дешевле, то просто нажмите на кнопку "Нашли дешевле?" и заполните простую форму. Мы обработаем Ваш запрос в кратчайшие сроки и сделаем цену ниже, чем у конкурента!

Бонусная система скидок зарегистрированным на сайте клиентам сразу после первой покупки. После первого заказа активируется накопительная дисконтная карта и на все последующие покупки будут действовать дополнительная скидка.

Остались вопросы - пишите в Онлайн чат и мы поможем.

 • Материал: HI-TEC покрытие ?
 • Коллекция: Joma Toledo
 • Пол: Мальчики (3-8 лет), Девочки (3-8 лет), Мальчики (8-15 лет), Девочки (8-15 лет)
 • Поставщик: Склад А3

Каталог товаров

Зареєструйся та отримай знижку до 15%.