• Суперцена!
 • Детские футзалки Nike JR LEGEND 9 ACADEMY IC

  • DA1329-176
   Нет в наличии
  • Nike
Детские футзалки Nike JR LEGEND 9 ACADEMY IC артикул виробника Nike DA1329-176, штрихкод товару 195237021420 - оригінальний товар за найнижчою ціною.

Країна походження: В'єтнам

Колір:

Стать: Пол : Мальчики (8-15 лет) | Девочки (8-15 лет)

Колекція: FA21

Погодні умови:

Склад товару: 52% шкіра, 41% текстиль, 7% синтетика

Категорія: FOOTBALL/SOCCER

Підгрупа постачальника: бутсы

Група: Детские футзалки

Одиниця виміру: шт

Доступна кількість: 9

Розмір Україна:

Розмір європейський: 38.5

Розмір US: 6Y

Розмір UK:

Розмір CM:

 

Товар у наявності на складі та готовий до відправки вже сьогодні.

Експрес доставка у Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя, а також доставка по Україні за 1-2 дні.

У нас можна придбати тільки оригінальні товари для футболу, занять спортом та повсякденного використання від світових виробників гуртом та у роздріб.

 

На весь товар розповсюджується знижка по дисконтній картці магазину + діє програма: 100% гарантія найнижчої ціни в інтернеті!

Якщо Ви знайшли ідентичний товар у такому ж розмірі дешевше, то просто натисніть на кнопку "Знайшли дешевше?" та заповніть просту форму. Ми обробимо Ваш запит у найкоротші строки та зробимо ціну нижче, ніж у конкурента!

Бонусна система знижок зареєстрованим на сайті клієнтам одразу після першої покупки. Після першого замовлення активується накопичувальна дисконтна картка та на всі наступні покупки буде діяти додаткова знижка.

 

Залишились питання - пишіть в Онлайн чат і ми допоможемо.

 

Весь товар в наличии на складе и готов к отправке уже сегодня.

Экспресс доставка в Киев, Днепр, Львов, Одессу, Харьков, Запорожье, а также доставка по всей Украине в течении 1-2 дней.

У нас можно купить только оригинальные футбольные товары, товары для спорта и повседневного использования от мировых брендов оптом и в розницу.

 

На весь товар распространяется скидка по дисконтной карте магазина + действует программа: 100% гарантия самой низкой цены в интернете!

Если Вы нашли идентичный товар в таком же размере дешевле, то просто нажмите на кнопку "Нашли дешевле?" и заполните простую форму. Мы обработаем Ваш запрос в кратчайшие сроки и сделаем цену ниже, чем у конкурента!

Бонусная система скидок зарегистрированным на сайте клиентам сразу после первой покупки. После первого заказа активируется накопительная дисконтная карта и на все последующие покупки будут действовать дополнительная скидка.

 

Остались вопросы - пишите в Онлайн чат и мы поможем.

 • Пол: Мальчики (8-15 лет), Девочки (8-15 лет)
 • Материал: Кожа натуральная
 • Коллекция: Nike Tiempo
Средний рейтинг: 5,отзывов: 1
  Дякую за футзалкі розмір підійшов дитині дуже сполоьалися

Каталог товаров